
Circulair kantoormeubilair bij Ocazu | Duurzame kantooroplossingen
Bij Ocazu draait alles om circulair denken en het verlengen van de levensduur van hoogwaardig kantoormeubilair. Wij zijn gespecialiseerd in gebruikt kantoormeubilair en helpen organisaties al meer dan 50 jaar met het realiseren van een duurzame kantoorinrichting die past bij de moderne werkomgeving.
Door slim gebruik te maken van hergebruik, refurbishment en selectie van kwalitatieve tweedehands meubels, creëren wij functionele en stijlvolle werkplekken zonder onnodige verspilling van grondstoffen. Zo dragen wij bij aan een circulaire economie waarin meubels een tweede leven krijgen in plaats van te worden weggegooid.
Of het nu gaat om een complete projectinrichting, een enkele werkplek of een volledige kantoorinrichting op maat, wij denken mee in elke fase van het proces. Van inkoop en levering tot afvoer en herinrichting: Ocazu biedt complete circulaire oplossingen voor iedere kantooromgeving.
Met onze aanpak combineren we duurzaamheid met kwaliteit en functionaliteit, zodat uw kantoor niet alleen representatief is, maar ook toekomstbestendig.

Gebruikt kantoormeubilair: duurzaam en slim
Het hergebruiken van kantoormeubilair is een van de meest effectieve manieren om de milieu-impact van uw organisatie te verlagen. Veel meubilair is nog lang niet aan het einde van hun levensduur. Door te kiezen voor tweedehands kantoormeubilair bespaart u grondstoffen, vermindert u afval en draagt u bij aan een circulaire economie.
Daarnaast is gebruikt meubilair vaak van hoge kwaliteit. Waar nieuw meubilair soms gericht is op snelle productie, zijn oudere en refurbished meubels vaak robuuster en duurzamer geproduceerd.
Op onze website Ocazu vindt u een uitgebreid aanbod gebruikt kantoormeubilair, met onder andere:
- Gebruikte bureaustoelen: 24-uurs-bureaustoelen, npr1813 stoelen, directiestoelen, lederen bureaustoelen, manager bureaustoelen, design bureaustoelen, thuiswerk bureaustoelen en vintage bureaustoelen.
- Gebruikte stoelen: 4-poot stoelen, fauteuils, vergaderstoelen, kantinestoelen, design stoelen, krukken, kuipstoelen, draaibare stoelen, slede stoelen, stapelbare stoelen, vergaderstoelen en terrasstoelen
- Gebruikte bureaus: directiebureaus, elektrische zit-sta bureaus, duo werkplekken/benches, in hoogte verstelbare bureaus, slingerverstelbare bureaus en thuiswerk bureaus
- Gebruikte tafels: vergadertafel, bijzettafels, eetkamertafel, kantine tafel, klaptafel, loungetafel, sta tafels en tafels voor buitengebruik
- Gebruikte soft seating: banken, fauteuils, poefs en wachtkamerstoelen
- Gebruikte akoestiek: akoestische kasten, akoestische scheidingswanden, akoestische verlichting, akoestische werkplekken en akoestische zitelementen
- Gebruikte verlichting: bureaulampen, design verlichting, hanglampen, plafondlampen, uplighters en vloerlampen
- Refurbished en showroom-outlet




Refurbished kantoormeubilair: als nieuw, maar beter
Naast directe herverkoop biedt Ocazu ook refurbished kantoormeubilair aan. Dit betekent dat gebruikte meubels professioneel worden opgeknapt, gereinigd en waar nodig voorzien van nieuwe onderdelen. Denk aan opnieuw gestoffeerde bureaustoelen, gereviseerde zit-sta bureaus en opgefriste kantoorkasten.
Refurbishing is dé oplossing voor bedrijven die duurzaamheid willen combineren met een representatieve uitstraling. U krijgt de kwaliteit en uitstraling van nieuw, met de voordelen van hergebruik.
Kantoorinrichting met een circulaire visie
Of het nu gaat om een complete kantoorinrichting of losse werkplekken: wij denken mee in circulaire oplossingen. Door slim gebruik te maken van bestaand meubilair creëren we functionele en moderne werkomgevingen, zonder onnodige verspilling.
Zo helpen wij bedrijven, maar ook particulieren bij:
- Duurzame (kantoor)inrichting
- Hergebruik van bestaand meubilair
- Inrichting van flexwerkplekken
- Inrichting van thuiswerkplekken
- Projectinrichting met circulaire materialen
Inkoop, inruil en afvoer van kantoormeubilair
Heeft u kantoormeubilair over? Ocazu koopt gebruikt kantoor- en projectmeubilair in en biedt aantrekkelijke inruilmogelijkheden. Zo krijgt uw oude inventaris direct waarde en voorkomt u onnodige afvalstromen.
Wij verzorgen daarnaast ook de volledige afvoer van kantoormeubilair. Hierbij streven we altijd naar maximaal hergebruik. Wat nog bruikbaar is, krijgt een tweede leven. Materialen die niet meer geschikt zijn, worden verantwoord gerecycled.

Een greep uit onze collectie van Ocazu
Gebruikte bureaustoelen
Gebruikte stoelen
Gebruikte (zit-sta) bureaus
Gebruikte tafels
Refurbished kantoormeubilair
Waarom kiezen voor Ocazu?
- Meer dan 50 jaar ervaring in gebruikt kantoormeubilair
- Specialist in duurzame kantoorinriching
- Groot aanbod tweedehands en refurbished kantoormeubilair
- Duurzaam, kostenbesparend en direct beschikbaar
- Inkoop, inruil én afvoer onder één dak
Efficiënt, duurzaam en toekomstgericht, dat is de kracht van Ocazu!
Samen werken aan een circulaire toekomst
Met circulair kantoormeubilair maakt u een bewuste keuze voor duurzaamheid zonder in te leveren op kwaliteit of uitstraling. Ocazu helpt u graag bij het realiseren van een toekomstbestendige en milieuvriendelijke werkomgeving. Als specialist in Zuid-Holland, waaronder Alphen aan den Rijn en omliggende steden, en in heel Nederland leveren wij duurzaam tweedehands en gebruikt kantoormeubilair en realiseren wij circulaire kantoorinrichting op maat. Ontdek ons aanbod online en bezoek onze website voor duurzaam kantoormeubilair en circulaire kantooroplossingen. 👉Ga naar Ocazu
Veelgestelde vragen
Welke merken verkopen jullie?
Wij verkopen merken zoals o.a. Herman Miller, Palmberg, Vitra, Arper, Artifort, Giroflex, Haworth Comforto, Casala, Drentea , Dencon, Fritz Hansen, HAG, Humanscale, Mitab, Vepa en nog veel meer.
Bieden jullie ook advies over kantoorinrichting?
Ja, wij geven advies over kantoorinrichting en denken graag mee over een praktische, efficiënte en circulaire indeling van uw werkruimte. Op basis van uw wensen en beschikbare ruimte helpen wij bij het creëren van een duurzame en functionele kantoorinrichting met passend kantoormeubilair.
Kunnen jullie ook montage en plaatsing verzorgen?
Ja, wij verzorgen ook de montage en plaatsing van het kantoormeubilair op locatie. Zo zorgen wij ervoor dat alles direct gebruiksklaar wordt opgeleverd en uw kantoorinrichting snel en professioneel is ingericht.
Hoe snel kan tweedehands kantoormeubilair geleverd worden?
Vrij snel. Ons gebruikt kantoormeubilair staat op voorraad in het magazijn en is direct leverbaar. Hierdoor kunnen wij vaak op korte termijn leveren.
Hebben jullie een showroom waar ik de producten kan bekijken?
Ja, wij hebben een showroom in Alphen aan den Rijn. U bent van harte welkom van maandag t/m vrijdag tussen 08:30 en 17:00 uur. Wij vragen u wel om vooraf een afspraak te maken, zodat één van onze adviseurs u persoonlijk te woord kan staan en gericht kan helpen.
Hoe kan ik contact opnemen?
Voor vragen over circulair kantoormeubilair, gebruikt kantoormeubilair, duurzame kantoorinrichting en projectinrichting op maat kun je eenvoudig contact opnemen met Ocazu. Wij helpen je graag met alles rondom hergebruik van kantoorinventaris, refurbished meubels en complete kantoorinrichting op maat, van advies tot uitvoering.
Of het nu gaat om het inrichten van een duurzame werkplek, het inkopen of afvoeren van kantoormeubilair, of het realiseren van een circulaire kantooroplossing: ons team denkt graag met je mee. Wij bieden praktische oplossingen voor iedere organisatie die kiest voor kwaliteit, duurzaamheid en een toekomstgerichte werkomgeving.
Neem gerust contact met ons op voor persoonlijk advies of een vrijblijvende offerte.

VRIJBLIJVEND ADVIES VOOR UW IDEALE WEKRPLEK
Met meer dan 50 jaar ervaring in kantoor- en projectinrichting realiseren wij werkomgevingen die aansluiten op de praktijk én de gebruiker. Wij begeleiden het volledige traject van advies en ontwerp tot levering en montage. Zo nemen wij u werk uit handen en zorgen we voor een efficiënt en zorgeloos proces met een passend eindresultaat.
In onze showroom in Alphen a/d Rijn kunt u inspiratie opdoen en materialen, kleuren en opstellingen zelf ervaren. We laten graag zien wat er mogelijk is en denken met u mee over de beste oplossing voor uw kantoorinrichting, geheel vrijblijvend!
